اکسسوری تکمیل کننده استایل شما

اکسسوری تکمیل کننده استایل شما

ایا تابحال به این فکر کرده اید که چرا بعضی از افراد لباس های معمولی می پوشند اما بسیار شیک و خوش استایل تر از دیگران هستند؟ به دلیل اینکه این افراد در انتخاب اکسسوری و ترتیب و ترکیب لباس هایشان دقت می کنند ، ما در مجله بهار مگ اینجاییم تا به شما راهی برای رسیدن به استایلی زیبا  را نشان دهیم ، با ما همراه باشید .

اکسسوری چیست؟

اکسسوری ها لوازم جانبی هستند که تنهایی به چشم نمی ایند و انها را باید با ترتیب و اصول خاصی استفاده کنیم ، اکسسوری ها مانند: عینک افتابی ، ساعت مچی ، کیف دستی ، جواهرات . با پوشیدن لباسهایی ساده و اما انتخاب اکسسوری مناسب می توانیم در هر جمعی زیبا باشیم ، انتخاب درست از اکسسوری می تواند نشان دهنده این باشد که شما به جزئیات بسیار اهمیت می دهید .

اکسسوری های زنانه

خانم ها همیشه به زیبایی خاصی معروف هستند. زیبایی خانم ها خدا دادی است اما اکسسوری و لباس ها می تواند این زیبایی را چند هزار برابر کند. بیشتر خانم ها از دست بند ، دستکش ، ساعت مچی ، گوشواره ، کیف دستی ، انگشتر یا حلقه ، عینک افتابی ، چند نمونه از اکسسوری های زیبایی است که خانم ها از انها زیاد استفاده می کنند.

اکسسوری تکمیل کننده استایل شما

۱ـ دست بند

دست بند را بر اساس لباس ها و رنگ بندی انها انتخاب کنید . تنوع دست بندها بسیار زیاد است ، برای خانم هایی که لباس اسپرت می پوشند تنوع دست بند هایشان زیاد و البته بسیار خاص است . اگر از لباس های کلاسیک و شیک استفاده می کنید  بهتر است از دست بند ظریف و زنجیری استفاده کنید ،این نوع دست بند ها را می توان از فلزات گران بها مانند : طلا و نقره به همراه نگین کریستالی ظریف کار شده و یا اینکه از فلز رنگی هم که گران قیمت نباشد نیز می توان استفاده کرد.

۲ـ ساعت مچی

ساعت یک نمونه از وسایلی است که هیچ وقت از مد نخواهد افتاد و با همه نوع استایل و تیپ نیز می توان ست کرد . ساعت مچی یکی از بهترین اکسسوری هایی است که هم خانم ها و هم اقایان زیاد از ان استفاده می کنند. ساعت ها قبل تر در صنعت ساعت سازی تنوع زیادی نداشتند بلکه ساعت ها از یک سبک پیروی می کردند ، اما امروزه ساعت ها از تنوع بسیاری برخوردار است .

ساعت های مرمری، چرمی ، فلزی ، دیجیتالی ، هوشمند ، طرح ساده یا طرح های شلوغ با رنگ های شاد یا خنثی ، فقط برخی از تنوع ساعت ها در بازار است . اگر می خواهید ساعت را با اکسسوری های دیگر ترکیب کنید ، از ترکیب های مناسبی استفاده کنید .

۳ـگوشواره

شاید فکر کنید گوشواره ها اصلا به چشم نمی ایند ، اگر از انها درست استفاده شود می توان همه را حیرت زده کنند .گوشواره ها کلی به دسته : گوشواره حلقه ای ، اویز دار ،میخی ، مقناطیسی ، همه این گوشواره ها با اندازه های مختلفی موجود است اما بیشتر افراد از گوشواره های ریز یا میخی استفاده می کنند ، چون گوشواره میخی تنها گوشواره ای است که می توان از ان هر روز استفاده کرد و راحت تر ان را با گردنبند و موهایتان ترکیب کنید.

اکسسوری تکمیل کننده استایل شما

۴ـکیف دستی

کیف دستی یکی از بهترین و جذاب ترین اکسسوری خانم ها است که بسیار به چشم می اید . نماد خانم ها کیف است ، به دلیل اینکه کیف یکی از زیباترین و بهترین اکسسوری است که خانم هارا شیک و جذابیت انهارا چند برابر می کند ، اگر حتی یک کیف کوچک هم برداید استایلتان بسیار تغییر می کند و خاص جلوه می کنید . اصلا مهم نیست که کیفتان برند و یا گران قیمت باشد فقط کافی است ظاهر خوبی به تیپ و سبک لباس پوشیدن شما بدهد . اما اگر کیف دستی نامناسب برند و یا گران قیمت باشد می تواند زیباترین استایل شما را بدشکل جلوه دهد.

۵ـ انگشتر

انگشتر یکی از اکسسوری هایی است که با وجود ظریفیش و کوچکیش زیبایی خاصی به دست شما می دهد به همین دلیل باید در انتخاب انها بسیار دقت کنید ، انگشتر فقط به حلقه ازدواج محدود نمی شود بلکه شما وقتی وارد دنیای انگشترها می شوید با تنوعی بی نهایت جذاب و شیک مواجه می شوید. انگشترها همه ظاهری زیبا دارند اما امکان این است که ان انگشتر به دست شما نیاید ، پس در خرید انگشترها دقت فراوانی داشته باشید .

۶ـ دستکش

دستکش تنها اکسسوری است که از ان زیاد استفاده نمی شود ، اما برای ست کردن ان با لباس هایتان دستتان بسیار باز است . برای ست کردن فقط کافی است رنگ دستکش را بایکی از اجزای تیپتان ست کنید مانند: دستکش و کمربند ، دستکش و عینک ، دستکش و کیف یا حتی می توانید دستکش را با رنگ رژ لبتان ست کنید . شما می توانید از دستکش در استایل اسپرت و کلاسیک استفاده کنید.

۷ـ عینک افتابی

عینک افتابی نه تنها از چشم هایتان مراقبت می کند بلکه باعث زیبایی و شیکی صورت شما نیز می شود . اگر از عینک افتابی به عنوان یک اکسسوری استفاده می کنید باید از عینک افتابی چند مدل داسته باشید . معمولا عینک های ساده که رنگ های خنثی دارد بیشتر در سبک کلاسیک از ان استفاده می شود ، در کنار این می توانید از عینک های دیگر نیز استفاده کنید که با سبک لباس پوشیدنتان ست شود ، اما می توانید با هزینه کمتر از عینک های ، گربه ای ، لنزی ، گرد ، رنگی یا ایینه ای نیز استفاده کنید که ست کردم انها اسان است فقط باید رنگ دسته یا شیشه عینک را با لباستان ست کنید.

اکسسوری تکمیل کننده استایل شما

اکسسوری مردانه

اقایان به شیک پوشی و خوش اندامی معروف هستند . اکسسوری اقایان ان هارا خوش تیپ و جذاب نشان میدهد ، اکسسوری اقایان عبارتند از : کمربند ، کیف پول ، ساعت ،دستبند،گردنبند ،عینک افتابی ، دکمه سر استین ، جزء اکسسوری هایی هستند که اقایا از انها بیشتر استفاده می کنند.

۱ـ کمربند و کیف پول

یکی از اکسسوری که همه اقایان از ان زیاد استفاده می کنند کمربند است که معمولا ان را با کیف پول خود ست می کنند تا شیک تر به نظر برسند . کیف پول بر خلاف کوچک بودنش نقش بسیار مهمی را در استایل اقایان ایجاد می کند . معمولا کمربند عسلی و کیف پول عسلی یا کمربند مشکی و کیف پول مشکی ، استفاده می شود ؛ چون این دو رنگ بسیار در استایل اقایان غوغا به پا می کند .

۲ـ ساعت ، دستبند و گردنبند

بیشتر اقایان از دست بند های چرمی ، ساعت بند چرمی و گردنبند چرم استفاده می کنند که با هر استایلی بسیار زیبا است ؛ اما برخی اقایان از ساعت بند فلز ، دستبند فلزی (نقره یا طلا) و گردنبند فلز (نقره یا طلا) استفاده می کنند ، که معمولا با استایلی رسمی از اکسسوری های فلزی استفاده می کنند .

۳ـ عینک افتابی

برای اقایان انتخاب یک عینک همیشه بسیار دوشوار بوده ، به دلیل اینکه اقایان اکثرا صورت هایی کشیده دارند نیاز دارن تا عینک را حضوری خرید کنند و حنمی قبل از خرید عینک افتابی ان را تست کنند تا از زیبایی عینک مطمعن شوند .  شاید برایتان سوال پیش بیاید که چه عینکی را بخریم که به صورتمان بیاید؟ خب باید بگم که فرم صورت ها باهم دیگر متفاوت است اما به همه صورتها عینک خلبانی می اید .

به صورت های گرد عینک مستطیلی بیشتر می اید، به صورتهای بیضی شکل عینک ویفرر (روزمره) بیشتر می اید ، به صورت های لوزی عینک گربه ای بیشتر می اید . عینک ها بر اساس فرم صورت ساخته شده اند پس بر اساس فرم صورتتان عینک بخرید.

۴ـ دکمه سراستین

دکمه سراستین نشان دهنده سیکی یک مرد است ، اگر دقت کنید بیشتر اقایان از کت وشلوار استفاده می کنند که این کت و شلوار به تنهایی جذاب نیست چیزی که کت و شلوار را جذاب می کند دکمه های سراستین هستند که با درخشیدن شیکی و اصیل بودن یک مرد و نشان می دهد . دکمه سر استین کاربردی ترین اکسسوری اقایان است که برای هدیه دادن بسیار مناسب است

اکسسوری ها وسایل زیبایی هستند که هم اقایان و هم خانم ها از انها استفاده می کنند تا زیبایی انها چند برابر شود ؛ هر فردی راز و رمزهای خوش تیپی خودش را دارد، مجله بهارمگ بخش کوچکی از راز و رمزها را توانست به شما برساند ، ممنونیم که مارا در مجله بهارمگ دنبال می کنید ؛ سپاس از همراهی شما .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.