پیشنهاد و ایده برای دکوراسیون منزل در فصل بهار

بهار فصلی بسیار زیبا و سرسبز است . با امدن فصل بهار بهتر ، دکوراسیون منزل خودتان را بهاری کنید . زیبایی های فصل بهار را به سادگی وارد منزل تان کنید و دکوراسیونی با حال و هوای طبیعت داشته باشید ، دکوراسیون بهاری یعنی استفاده از رنگ های شاد و ملایم به همراه گل و گیاهان طبیعی است . در مجله بهارمگ می خواهیم در مورد چند ایده برای دکوراسیون منزل در فصل بهار با شما گفت و گو کنیم ، با ما همراه باشید .

دکوراسیون منزل در فصل بهار

دکوراسیون بهاری به خانه شما حس طراوت و شادی می دهد و باعث می شود شما همه روزها انرژی داشته باشید . خانه شما باید همیشه مرتب و تمیز باشد . با تزئینات و دکوراسیون بهاری در خانه احساس تازگی و طراوت ایجاد نمایید ، بهتر است در فصل بهار از پرده های رنگ روشن استفاده کنید ، استفاده از گل طبیعی برای انرژی مثبت در محیط پخش می کند ، دیوار های رنگی زیبایی خاصی دارن که شما می توانید از رنگ های خنثی استفاده کنید .

مبلمان

برای اینکه خانه شما حال و هوای بهاری به خود بگیرد ، رنگ مبلمان روشن استفاده کنید ، اگر هم توانایی تعویض مبل را ندارید می توانید کوسن های قدیمی خود را با تعدادی بالشت های رنگی جایگزین کنید . می توانید یکی از صندلی های قدیمی خود را با پارچه ای رنگ روزن روکش کنید تا ببنید با همین کار کوچک چه تغییر بزرگی در خانه شما ایجاد می کند .

دیوار های رنگی

برای ساختن حال و هوای خانه دیوارها را با رنگهای بهاری رنگ امیزی کنید اما تنها راه بهاری شدن خانه ، رنگ کردن دیوار ها نیست . رنگ می تواند از طریق پرده ها ، کوسن ها ، گلدان ها ، قاب و حتی ظروف مورد مصرف در خانه هم انجام شود . امروزه روز ظروف های زیبایی به وجود امده است که رنگ های زیبا و مختلفی دارند می توان از این نوع ظرف ها در  منزل استفاده کرد .

شمع

شمع نشانه روشنای است و باعث ارامش نیز می شود پس وجودش در هر خانه الزامی است . شمع از جمله وسایلی است که با تمام سبک های دکوراسیون هماهنگ است از شمع می توان برای دکوراسیون خانه استفاده کرد ؛ مثلا شما می توانید از شمع های رنگی استفاده کنید و رنگ انها را با مبل ، پرده ، گلدان و دیوار ها هماهنگ کنید .

آشپزخانه

شما نمی توانید هر سال گاز ، یخچال و ماشین لباسشویی نو کنید . بلکه برای تغییر حال و هوای اشپزخانه چند گلدان متناسب با فضای اشپزخانه تهیه نمایید و در اشپزخانه قرار دهید یا پرده ها ، ظروف حبوبات ، رومیزی ها ، زیر بشقابی ها ، حوله ، دستمال ها ، ظروف ها چینی را تعویض کنید .

حمام

برای داشتن حمامی ارامش بخش از شمع و گل استفاده کنید . شمع های رنگی روی اب و گل های طبیعی خوش بو و رنگی می توان اسفاده کرد . حوله های رنگی زیبایی به حمام شما می دهند ، بهتر است از رنگ سفید یا رنگ ابی و رنگهای شاد استفاده کنید . برای بوی خوب در حمام می توانید از عود نیز استفاده کنید .

اتاق خواب

در این فصل می توانید پتو و بالش های پشمی مخصوص فصل زمستان را برداشته و روتختی ها را نیز عوض کنید و روتختی های رنگ شاد و بهاری استفاده کنید و از پتو های نازک و بالشت پنبه ای نیز استفاده نمایید . در فصل بهار بهتر است در اتاق خواب از پرده های نازک تر به رنگهای روشن استفاده کنید ، گل های طبیعی یا یک گلدان به اتاق خواب فضای اتاق خود را پر از انرژی مثبت بکنید .

گل

شما برای داشتن دکوراسیون منزل در فصل بهار نیاز به تعویض تمامی وسایل منزل ندارید . بلکه کافی است از گلدان های رنگی برای گل های طبیعی استفاده کنید ، گل های رنگ شاد روی میز قرار دهید تا همیشه ببینیدش و باعث شادابی شما می شود . عطر گل های پونه ، رونده و گل رز  در فصل بهار از رایج ترین گل ها است .

چند رنگ زیبا برای دکوراسیون منزل در فصل بهار

اگر رنگ های وسایل خانه تان بیشتر خنثی است وقت ان رسیده که چندین رنگ زیبای بهاری را به خانه خود بیاورید و از ترکیب چند رنگ بهاری در کنار هم جلوه خوبی به خانه تان بدهید ، مانند : ترکیب سبز ، صدفی ، ترکیب طوسی و زرد ، صورتی و ابی به شرط ملایم بودن می تواند بسیار جذاب باشد .

فصل بهار فصل تازگی و شکفتن است پس وقتش رسیده که خونه تان را بهاری کنید ، نکته مهم برای دکوراسیون منزل در فصل بهار این است که شما بتوانید در انتخاب صحیح رنگ ها دقت داشته باشید و از شمع ، گل و وسایل دکوری استفاده کنید که باعث زیبایی خانه می شود ، مجله بهارمگ چند ایده زیبا برای چیدمان منزل در اختیار شما قرار داد تا شما راحت تر به دکوراسیون دلخواه خود دست یابید ، سپاس از همراهی شما عزیزان .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.